باربری 20
حمل بار به نقاط مختلف کشور
بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل
همراه با بیمه نامه دولتی
وانت بار ارزان و نیسان بار
 کادری مجرب و کاردان
 بدون تعطیلی به صورت شبانه روزی

تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل شما برای شما باقی نمی گذارد و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

باربری 20
حمل بار به نقاط مختلف کشور
بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل
همراه با بیمه نامه دولتی
وانت بار ارزان و نیسان بار
کادری مجرب و کاردان
بدون تعطیلی به صورت شبانه روزی

تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل شما برای شما باقی نمی گذارد و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

شبانه روزی
کلیه مناطق تهران
حمل و نقل لوازم سنگین :
گاو صندوق - پیانو - ساید بای ساید

آیا نیاز به اسباب کشی یا جابه جایی لوازم خود از هر نقطه ای از تهران به نقطه ای دیگر را دارید؟ به کمک شهروند بار با بهترین اتوبار تهران جابه جا شده و بهترین خدمات اتوبار در شهر تهران را تجربه نمایید.
باربری پیروزی
باربری 20
شبانه روزی
کلیه مناطق تهران
حمل و نقل لوازم سنگین :
گاو صندوق - پیانو - ساید بای ساید

آیا نیاز به اسباب کشی یا جابه جایی لوازم خود از هر نقطه ای از تهران به نقطه ای دیگر را دارید؟ به کمک باربری تهران با بهترین اتوبار تهران جابه جا شده و بهترین خدمات اتوبار در شهر تهران را تجربه نمایید.
اتوبار 20

دارای مجوز رسمی

تمامی بسته بندی لوازم منزل در اثاث کشی توسط کارشناس بسته بندی صورت می گیره که در این کار حرفه ای و متخصص هست که در موقعه جا به جایی هیچ اتفاقی برای لوازم خونه که اصلی ترین محسوب می شود نیوفتد و تمامی لوازم منزل صحیح و سالم به مقصد برسند و این کار بسته بندی را با حوصله فراوان و کاربردی انجام می گیرد .

حمل جهزیه عروس - حمل اثاثیه منزل - خاور و کامیونت

اتوبار 20

دارای مجوز رسمی

 


تمامی بسته بندی لوازم منزل در اثاث کشی توسط کارشناس بسته بندی صورت می گیره که در این کار حرفه ای و متخصص هست که در موقعه جا به جایی هیچ اتفاقی برای لوازم خونه که اصلی ترین محسوب می شود نیوفتد و تمامی لوازم منزل صحیح و سالم به مقصد برسند و این کار بسته بندی را با حوصله فراوان و کاربردی انجام می گیرد .


حمل جهزیه عروس - حمل اثاثیه منزل - خاور و کامیونت

اتوبار 20

باربری اتوبار شرق تهران

 

باربری شرق تهران با بهترین قیمت

در حال حاضر با نزدیک شدن به فصول اثاث کشی قطعا میزان انتقال منازل به شکل چشمگیری افزایش می یابد. از این رو استفاده از یک اتوبار برای حمل وسایل منزل فعالیتی صحیح شناخته می شود. چرا که اکثریت وسایل منزل دارای وزن های سنگین بوده و امکان جا به جایی آن به وسیله افراد عادی نیست. بدین جهت باید از افرادی برای انتقال این وسایل استفاده شود که دارای تجربه کافی در این زمینه باشند.

باربری شرق تهران برای رسیدگی به این گونه مشکلات در شرق تهران تاسیس شده است. شهر تهران نیز به دلیل تراکم جمعیت زیاد خود جا به جایی های زیادی در آن انجام می شود. در نظر داشته باشید امروزه شما می توانید از روش های متنوعی برای انتقال اثاث خود به منزل جدید استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید قطعا عقلانی ترین گزینه، استفاده از یک اتوبار مجرب و حرفه ای می باشد.

فعالیت اصلی اتوبار شرق تهران چیست؟

در نظر داشته باشید شاید برخی افراد اطلاعات زیادی را در رابطه با فعالیت اصلی باربری شرق تهران نداشته باشند. بدین ترتیب نیاز است تا حتما اطلاعاتی را در این زمینه کسب کنید تا بتوانید انتقال خود را بهتر انجام دهید.

همان طور که می دانید فعالیت اصلی باربری شرق تهران جا به جایی وسایل منازل شما می باشد. این یعنی اتوبار شرق تهران تمامی وسایل شما را وابسته به سلیقه شما بسته بندی کرده و به ماشین حمل انتقال می دهد. در نظر داشته باشید بسته بندی های کارکنان اتوبار شرق تهران به شکل اصولی می باشد. پس از انتقال به ماشین حمل اتوبار این وسایل به منزل جدید شما می رود. کارکنان اتوبار وسایل مدنظر شما را به شکل کامل در منزل جدید شما قرار می دهند. در نظر داشته باشید بسته بندی وسایل مختلف را خود خانواده ها نیز می توانند انجام دهند. اما برای جلوگیری از شکستگی های مختلف نیاز است تا کارکنان اتوبار این فعالیت ها را انجام دهند.

 

باربری شرق تهران، کدام یک از مناطق تهران را مورد پوشش قرار می دهد؟

همان طور که از نام باربری شرق تهران پیداست، این اتوبار بخش شرقی استان تهران را پوشش می دهد. اما قصد داریم تا بخش های مختلف تهران را به شکل واضح تری برای شما شرح دهیم. تا با شناسایی مناطق شرق تهران بتوانید انتقال خود را با اطلاعات تکمیل تری انجام دهید.

یکی از مناطق شرق تهران که جزو شمالی شرقی این شهر نیز محسوب می شود منطقه 4 تهران می باشد. منطقه 4 تهران تشکیل شده از 16 محله بوده که تمامی این محله ها را باربری شرق تهران مورد پوشش قرار می دهد. برخی از این محله ها شامل تهرانپارس، نارمک، هروی، حکیمیه، بلوار پروین، سراج، شمس آباد، شمیران نو و ... می باشد. در نظر داشته باشید باربری اثاث در تمامی مناطق ذکر شده توسط اتوبار شرق انجام می گردد.

منطقه دیگر تهران که مورد پوشش اتوبار شرق تهران نیز می باشد، منطقه 8 تهران است. این منطقه نیز دارای محله هایی مشترک با منطقه 4 می باشد. همچنین منطقه 8 بخش بزرگی از شرق تهران را در اختیار دارند. محله های این منطقه شامل تهرانپارس، مجیدیه جنوبی، فدک، کرمان، هفت حوض، زرکش و ... می باشد.

منطقه 13 تهران نیز یکی از بخش های شرقی این شهر بوده که جا به جایی های زیادی در این منطقه صورت می گیرد. برخی از محله های این منطقه شامل زاهد گیلانی، صفا، دهقان، اشراقی، حافظیه، پیروزی، دماوند و ... می باشد.

همچنین منطقه 14 به عنوان آخرین منطقه شرقی تهران شناخته می شود. این منطقه شامل محله های نسبتا زیاد است. برخی از محله های این منطقه شامل چهارصد دستگاه، مینای شمالی، شهید محلاتی، اندرزگو، دژکام، آهنگ شرقی و ... اشاره داشت.

تمامی افرادی که ساکن مناطق ذکر شده هستند می توانند با استفاده از اتوبار شرق تهران به جا به جایی اثاث بپردازند. در نظر داشته باشید باربری شرق تنها به محله های ذکر شده نمی پردازد و شما می توانید جهت آگاهی از اطلاعات تکمیل تر با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید و با اعلام محل سکونت و محل مقصد خود از قیمت های جا به جایی و شرایط مختلف این فعالیت بهره مند شوید.

 

حمل و نقل اتوبار شرق تهران با چه وسیله هایی انجام می شود؟

در نظر داشته باشید امروزه با بیشتر شدن وسایل نقلیه اثاث کشی دیگر جا به جایی راحت تر از گذشته شده است. اما وسیله هایی که شما برای جا به جایی انتخاب می کنید وابسته به مسائل مختلفی می باشد که قصد داریم به آن بپردازیم.

یکی از مسائلی که در نوع وسیله نقلیه شما تاثیر مستقیم دارد نوع اثاث شما می باشد. برخی اوقات شما دارای اثاث بسیار زیادی نمی باشید که در این صورت نیازی به ماشین های سنگین نیست. بدین جهت تنها نیاز است تا با استفاده از وانت بار ها و نیسان ها به انتقال وسایل خود بپردازید. اما در نظر داشته باشید که برخی اوقات نیز شما دارای وسایل بسیار زیاد با وزن های بالا هستید. در این صورت نیازمند خاور ها و کامیونت های بزرگ تر می باشید. بدین ترتیب قبل از هر چیزی میزان بار مورد نظر خود را بررسی کنید و یا با کارشناسان ما تماس گرفته و از آن ها مشورت بگیرید چرا که کارشناسان ما می توانند اطلاعات بهتری را برای انتقال شما به مکان های دیگر ارائه دهند.


اتوبار شرق تهران دارای وسایل نقلیه متنوعی می باشد که همین مسئله نیز سبب محبوبیت بالای این اتوبار شده است. این اتوبار مجهز به کامیونت ها، خاور، وانت بار، نیسان و برخی اوقات نیز ماشین های ترانزیت می باشد. در نظر داشته باشید تمامی اتوبار ها دارای تمامی خودرو های باربری نیستند.

 

حمل و نقل در این اتوبار به چه شکلی انجام می شود و وضعیت بهداشت به چه شکل است؟

یکی از مسائلی که اتوبار شرق تهران بر روی آن بسیار حساس می باشد نوع حمل و نقل و وضغیت بهداشت است. از این رو باربری شرق تهران افرادی را استخدام کرده است تا قبل از رفتن خاور ها به منزل مشتری، اتومبیل آن ها بررسی شود. در این بررسی به نکات مختلفی همچون وضعیت بهداشت و وجود ضربه گیر در بخش های مختلف ماشین توجه می شود.

اما در نظر داشته باشید تمامی رانندگان این اتوبار موظف هستند چندساعت قبل از مراجعه فعالیت های مختلفی را انجام دهند. یکی از این فعالیت ها شستشوی کامل خودرو می باشد تا اثاث جدیدی که وارد خودرو می شود آسیب بینند. این افراد باید حتما از ضربه گیر ها در اتومبیل خود استفاده نمایند. همچنین تمامی ماشین های اتوبار شرق مسقف شده هستند و این موضوع نیز اهمیت زیادی را دارد.

بر طرف کردن مشکلات منزل جدید

بر اساس تجربه های مختلف اتوبار شرق تهران مشکلات مختلفی برای مردم کشورمان در حین جا به جایی رخ می دهد. بدین ترتیب قصد داریم تا با در میان گذاشتن برخی از این مشکلات با شما، شما را در فعالیتی که می کنید موفق سازیم.

یکی از مشکلاتی که همواره شاهد آن هستیم وجود مشکلاتی همچون اتصالات و وضعیت نامناسب برق می باشد. بدین جهت شما باید توجه داشته باشید که حتما وضعیت برق واحد مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید. چرا که در این صورت وسایل شما در معرض خطر قرار گرفته و ممکن است دچار صدمات جبران ناپذیری شوند.

در نظر داشته باشید که اگر از قبل سفارش خود را در اتوبار شرق ثبت کرده بودید و به مشکل خوردید، حتما مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و خبر از تاخیر انتقال خود دهید چرا که این مسئله سبب نظم بیشتر کار ها نیز می گردد.

 

بسته بندی در اثاث کشی

یکی از بخش های مختلف اثاث کشی که امروزه توسط خانواده ها نیز انجام می شود بخش بسته بندی می باشد. بخش بسته بندی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بیشتر وسایل شما در کارتن ها قرار می گیرند. باید توجه داشته باشید اگر بسته بندی مورد نظر شما به شکل اصولی نباشد دچار مشکلات مختلفی خواهید شد.  بدین ترتیب باید در نظر داشته باشید تا از نوع بسته بندی خود اطمینان حاصل کنید تا وسایل دچار مشکل نشوند.

اتوبار شرق تهران برای حل این مشکل تیم حرفه ای و مجربی را تشکیل داده است. این تیم با داشتن بهترین تجهیزات روز دنیا به بسته بندی وسایل مختلف شما در جعبه های گوناگون می پردازند. در بسته بندی شرکت ما از وسایلی همچون ضربه گیری نیز استفاده می شود. این مسئله باعث می شود تا شما اطمینان بیشتری را برای سالم ماندن وسایل خود داشته باشید.

بسته بندی لباس در اثاث کشی

یکی از انواع بسته بندی ها در اثاث کشی، بسته بندی لباس می باشد. لباس ها ددر گذشته برای جا به جایی در چمدان یا ساک قرار می گرفت. اما امروزه کارتن ها بهترین گزینه ها می باشند چرا که این محصولات اصولی تر هستند. برای چیدمان کارتن در وسایل نقلیه اتوبار باعث می شود فضای خالی بیشتری برای وسایل دیگر داشته باشید. چرا که وسایل غیراستانداردی مانند چمدان نیازمند فضای زیاد بوده و در نتیجه فضای وسایل بزرگ تر شما را کم می کند.

شرکت ما نیز برخی از بسته بندی های مورد نظر خود را به شما ارائه می دهد که این بسته بندی ها حاوی رگال هستند. این مسئله باعث می شود تا لباس های شما بدون این که حتی چروک شوند به منزل جدید شما انتقال پیدا کنند. این موضوع نشان دهنده حرفه ای بودن تیم ما بوده و می تواند در انتخاب اتوبار شما نیز تاثیرگذار باشد.

 

بسته بندی مواد غذایی

یکی از مسائل فوق العاده مهم در اثاث کشی مواد غذایی و نوع انتقال آن ها می باشد. در نظر داشته باشید اگر مواد غذایی مختلف به خصوص ماده های غذایی فریزری دیر به مقصد برسند فاسد می شوند. از این رو حتما در نظر داشته باشید تا از روش های ذکر شده توسط تیم ما استفاده کنید.

یکی از روش های باربری شرق تهران قطعا انتقال مواد غذایی به وسیله یونولیت های حاوی یخدان می باشد. این یونولیت ها می توانند تا ساعت ها ماده های غذایی شما را در دمای مناسب نگهداری کنند. همچنین اگر دارای این محصولات نمی باشید راه دیگری را برای شما داریم. در غیر این صورت باید مواد غذایی خود را به منزل همسایه یا یکی از اقوام نزدیک انتقال دهید. چرا که همان طور که می دانید مدت زمان انتقال وسایل نسبتا زیاد می باشد.

تمامی موارد ذکر شده برای حمل و نقل آسان تر و بهتر شما می باشد و هدف ما از ارائه این اطلاعات اثاث کشی آسان تر است. چرا که اثاث کشی به سبک اتوبار شرق تهران دارای خستگی های بسیار کمتری بوده و شما را در چیدمان نیز کمک می کند.

 

جا به جایی وسایل به وسیله اتوبار شرق تهران با بهترین قیمت!

همان طور که عرض شد اتوبار شرق تهران به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای انتقال وسایل در شرق تهران شناخته می شود. این اتوبار با داشتن چندین سال سابقه در حوزه انتقال وسایل دارای تجربه های فراوانی می باشد. وجود این تجربه ها نیز باعث ارائه خدمات نوین تر و بهتر می شود. از این رو انتخاب اول ساکنین شرق، اتوبار ما می باشد.

در سال های اخیر باربری شرق تهران با تغییرات انجام شده در روند کاری خود و بهبود بخشیدن آن موفقیت های زیادی را داشته است که یکی از بهترین فعالیت های این اتوبار استفاده از وب سایت برای ثبت سفارش مردم است. در نظر داشته باشید وب سایت راه اندازی شده اطلاعات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

از این رو تمامی مردم شرق می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت ما و با ایجاد ارتباط با کارشناسان از اطلاعات زیادی در رابطه با جا به جایی بهره مند شوند. باربری اثاث توسط اتوبار ما به بهترین قیمت های ممکن انجام می شود و این مسئله نشان از مردمی بودن این اتوبار می باشد.

از مزیت های اتوبار شرق تهران می تواند به داشتن مجوز رسمی از سازمان اتحادیه و سال ها تجربه در این زمینه اشاره داشت. همچنین دسترسی آسان به اتوبار ما یکی دیگر از ویژگی های ما می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در تمامی زمینه ها تنها با شماره 77202020 تماس بگیرید.